Korku Filmi Sevenlere Müjde ‘’Şeytan Oyunu’’ Filmi Sizleri Oyuna Davet Ediyor!

Candle-Kapak

Korku filmi tutkunlarının listesinde olması gereken bir film olan (‘‘The 100 Candles Game’’, ‘‘Şeytan Oyunu’’) 27 Ağustos tarihlinde sinemalarda izleyicilerini bekliyor olacak. Türkiye’nin korku film dağıtım devi olan Atlantik Medya Prodüksiyon dağıtımını üslendiği filmin nefes kesen konusu ile izleyicilerini etkilemeyi amaçlıyor.

Film Yeni Zelandalı Black Mandala şirketi tarafından Arjantinli yönetmen Nicolás Onetti (“A Night of Horror: Nightmare Radio”, “Abrakadabra”, “What the Waters Left Behind”) ile yapımcılığını üstlendiği yeni bir korku filmi. Filmin Yaratıcı Yönetmeni ve Guillermo Lockhart filmin “wrap-Around” hikâyesinden sorumlu yönetmen olarak Amy Smart (“The Butterfly Effect”), Magui Bravi, Clara Kovacic, James Wright ve Agustin Olcic. Senaryo Lockhart ve korku romanı yazarı Mauro Croche tarafından yazılmıştır.

 

Bir grup arkadaş, korkunç bir oyunda korkularıyla yüzleşmek zorundadır. Yüz mumdan oluşan bir daire içinde diğer oyuncuların yanında oturmalı, birini almalı ve bir korku hikâyesi anlatmalıdırlar. Hikâyeler anlatılıp mumlar üflendikçe garip olaylar olmaya başlayacaktır. Etraflarında gölgelerde gizlenen garip varlıklar hissedecekler ama oyundan ayrılmamalılardır, yoksa lanetleneceklerdir.Film, dünyanın her yerinden prestijli yönetmenleri içeriyor: Nicolás Onetti, Guillermo Lockhart, Víctor Català, Daniel Ruebesam, Tony Morales, Nicholas Peterson, Oliver Garland, Brian Deane ve Christopher West.

 

Korku filmlerine tutkun olan izleyicileri 27 Ağustos günü ‘‘Şeytan Oyunu’’ filmini izlemek için sinemalara bekliyoruz. ‘Hiçbir oyun bu kadar korkunç olmamıştı!’

 

İletişim Bilgileri

Mail: info@atlantikmedya.com

Telefon: 0850 888 02 15